Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

TTNET İşyerim Paketleri

Geri Dön

TTNET İşyerim Paketleri, küçük işletmeleri teknoloji ile kolayca tanıştıran ve iş yeri sahiplerinin teknolojiyi kullanarak işlerini büyütmelerine ve kurumsallaşmalarına olanak sağlayan faydalar sunan TTNET hizmetidir.

TTTNET İşyerim Paketleri sadece hızlı internet erişiminden çok daha fazlasını sunar;

TTNET Webim sayesinde iş yerinizin alan adı üzerinden kendi web sitenizi kolayca tasarlar, yayınlar ve daha çok müşteri edinirsiniz.

TTNET Güvenlik sayesinde interneti güvenle kullanabilir, istemediğiniz e-postaları almak zorunda kalmaz ve önemli dosyalarınızı yedeklersiniz.

Kurumsal E-Posta hizmeti ile çalışanlarınıza işyeriniz uzantılı e-posta adresleri oluşturabilir, müşteri ve tedarikçilerinize kurumsal imaj sergilersiniz.

444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nde size özel bir ekipten 7 gün 24 saat hızlı ve kaliteli destek alırsınız.

Hem mevcut hem de yeni TTNET müşterileri İşyerim Paketleri'nden faydalanabilir.

Evet, Başlangıç, Ekonomik ve Profesyonel paketlerini 8 Mbps'ye kadar ayda 4 GB kotalı ADSL ile birlikte alabilirsiniz. Profesyonel paketini isterseniz 8 Mbps'e kadar limitsiz ADSL paketi ile de kullanabilirsiniz. Yeni ADSL paketlerinden faydalanmak için paket değişikliği talebinizi 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ne iletebilirsiniz.

Hayır, bu değişiklik için talepte bulunmanız gerekmektedir. Paket değişikliği talebinizi 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ne iletebilirsiniz.

1 Mbps 4 GB ADSL ile sunulan Esnaf Ekstra paketine geçiş ve yeni müşteri alımı 27 Mayıs 2009 itibarıyla durdurulmuştur. NET4 (8 Mbps'ye kadar 4 GB kotalı) ve NETLİMİTSİZ (8 Mbps'ye kadar sınırsız) paketleri ile Esnaf Ekstra ile aynı fiyata ve içeriğe sahip olan Profesyonel paketini alabilirsiniz.

Hayır. Bu paketlerden faydalanmak için bireysel ya da kurumsal abone olma şartı bulunmamaktadır.

Mevcut müşterilerimiz, halihazırda devam eden kontratları yoksa, istedikleri pakete 444 0 375'i arayarak üye olabilirler. Mevcutta devam eden bir kontratı bulunan müşterilerimiz, fiyatı mevcut taahhütlerinin üstünde olan paketlere geçiş yapabilirler ancak İşyerim paketleri kapsamındaki 3 ay boyunca %50 indirimden, ücretsiz modem ve yerinde kurulum-eğitim hizmetinden faydalanamazlar. Bu durumda eski kontratlarının geçerlilik süresi değişmez.

Evet, isterseniz 24 ay abone olmadan da paketlerden faydalanabilirsiniz. Paketler siz iptal edinceye kadar geçerli olacaktır.

Hayır, modem hediyesi, ücretsiz kurulum, eğitim ve ilk 3 aylık indirim kampanyasından sadece 24 aylık abonelik imzalayan müşteriler faydalanabilmektedir.

​TTNET İşyerim Paketleri'ne abone olmak için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir ya da size en yakın TTNET satış noktasına uğrayabilirsiniz.

Evet, istediğiniz zaman TTNET İşyerim'in üst paketlerinden faydalanabilirsiniz. 24 ay taahhütle abone olan müşterilerimiz, indirimli kullanım dönemi olan ilk üç ay süresince paket değişikliği yapamazlar ve taahhütleri devam ettiği müddetçe daha düşük fiyatlı bir paketten faydalanamazlar.

Paket değişikliği talebinizi 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ne iletebilirsiniz.

Evet. Taahhütlü paketlerden faydalanan müşterilerimiz, taahhüt süresinin bitiminden önce iptal ederlerse modem bedeli ( 127,12 TL+KDV) ve kurulum ve eğitim bedeli (63,56 TL+KDV) geri alınacaktır. Ayrıca indirimli kullanımlar ve varsa kalan borçlar da son faturasına yansıtılır. Taahhüt vermemiş müşteriler için herhangi bir ceza ücreti uygulanmamaktadır.

24 Aylık abonelik karşılığı verilen modemler 4 portlu ve kablosuzdur. Aynı anda 4 adet kablolu veya 10 adet kablosuz bağlantıyı desteklemektedir.

Evet, tüm vergiler dahildir.

İndirim kampanyası 28 Şubat 2010 tarihine kadar paketlere 24 ay abonelik yapan müşteriler için geçerlidir.

  • TTNET Webim ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın
  • TTNET Güvenlik ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın
  • Kurumsal E-Posta Hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın

TTNET İşyerim Paketleri'nin karşılaştırma tablosu için lütfen tıklayın.

TTNET İşyerim Paketleri'nin fiyatlarını görmek için tıklayınız.

8 Mbps hızında 4 GB/ay Kotalı ADSL ve 8 Mbps'ye kadar 4 GB kotalı ADSL ile kullanılan TTNET İşyerim paketlerinde kota aşım ücreti MB başına 0,009248 TL olarak fatura edilir.

Ekonomik Paketi, 25 Mayıs 2009 tarihinden itibaren 8 Mbps'e kadar ayda 4 GB kotalı ADSL paketi ile sunulmaktadır. Ekonomik Paketi'ni 1 Mbps hızında aylık 4 GB kotalı ADSL ile kullanan müşterilerimiz dilerlerse Ekonomik Paketlerini 8 Mbps'e kadar ayda 4 GB kotalı ADSL ile de kullanabilirler. Bunun için gereken paket değişikliği işleminizi 444 0 375'ten yapabilirsiniz.

Profesyonel Paketi ile 1 Mbps hızında limitsiz ADSL, 8 Mbps'ye kadar 4 GB limitli ADSL veya 8 Mbps'ye kadar limitsiz ADSL erişimi alabilirsiniz.

Profesyonel Ekstra Paketi ile 4 Mbps ve 8 Mbps hızında limitsiz ADSL erişimi alabilirsiniz.

TTNET İşyerim Paketleri'ne 24 ay abone olan müşterilerimizin modem kurulumu TTNET yetkili servis noktalarınca ücretsiz yapılmaktadır. Servis noktası sizi arayarak kurulum için uygun zamanınızda sizi ziyaret edecektir.

TTNET İşyerim Paketlerine 24 ay abone olan müşterilerimiz 1 saatlik yüz yüze eğitim avantajından faydalanabilir. Bu eğitimde ürünlerin nasıl kurulacağı ve kullanılacağı ile ilgili detaylı bilgilendirme yapılmaktadır. Bu eğitim TTNET yetkili servis noktası tarafından ücretsiz verilmektedir.
Taahhütsüz müşterilerimiz ise burayı tıklayarak paketler kapsamındaki ürünlerle ilgili gereken tüm bilgileri alabilirler.

Ekonomik ve Profesyonel Paketleri'nde 5'er GB kotalı 5 E-posta adresi verilmektedir. Profesyonel Ekstra Paketi'nde ise 10 adet e-posta adresi bulunmaktadır. Mevcutta TTNET İşyerim Paketleri'ne üyeyseniz daha fazla kurumsal e-posta hesabı almak için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Ekonomik Paketi'nde 1 MB , Profesyonel Paketi'nde 50 MB, Profesyonel Ekstra Paketi'nde de 250 MB web alanı sunulmaktadır.